Wargaming spouští vlastní vesmírný program

V herním průmyslu se stále šíří nějaké fámy, nicméně my přicházíme s prohlášením, které může učinit některým z nich přítrž (pro některé z vás to i tak bude jako blesk z čistého nebe!)… Wargaming se připojuje k vesmírnému závodu! S hrdostí oznamujeme spuštění našeho vlastního vesmírného programu, který bude růst během dalšího čtvrtstoletí!

Kolem roku 2041, když vše půjde hladce, by měl být Wargaming první herní společností, která založí základnu na Měsíci. Tou dobou již plánujeme mít na Měsíci četné množství tanků. Tyto tanky budou ovládány dálkově, takže se žádní zájemci nemusí bát nelítostného tréninku. A co je nejlepší, přednost v účasti na testování dostanou naši World of Tanks hráči.

Abychom svůj nápad otestovali, Wargaming již na Měsíc tajně dopravil několik speciálně designovaných prototypů. Z konceptů zobrazených níže si můžete všimnout, že nejde o obvyklé tanky! Tyto tanky, kulové tvarem, jsou od základů navrženy k boji na měsíci! Výzkumný i vývojářský měsíční Wargaming tým shromáždí všechna data a zpětnou vazbu, kterou nám během testování poskytnete a probere ji s výkonnými řediteli.

Viac na webe WOT >>>

Súvisiace príspevky
Zanechať odpoveď